KONKURENČNÍ VÝHODY

CELEBRITY PR
Oblast Celebrity PR patří mezi naše domény. Jedná se o relativně mladou odnož public relations, která pomáhá budovat pozitivní povědomí o značce pomocí propojení s vhodně zvolenými VIP osobnostmi. Jeho výhodou je relativně krátká doba, která uplyne od oslovení médií k zveřejnění mediálního výstupu. Nezanedbatelná je také cílová skupina, kterou sdělení zasáhne – bulvární a společenská média patří k médiím s nejvyšší čteností a cenou za inzertní stranu. Agentura Original Communications si zakládá na velmi intenzivních vztazích se zástupci médií angažujících se v oblasti Celebrity PR. Nadstandardní jsou i kontakty, které udržujeme s celou řádkou VIP osobností ze světa modelingu, hudby, herectví, sportu a mnoha dalších sfér. V rámci Celebrity PR Vám nabídneme konkrétní strategii na tomto poli, návrh a výběr vhodných VIP osobností pro reprezentaci Vaší značky, kompletní zajištění spolupráce včetně podpisu smluv a komunikační i produkční zajištění všech podpůrných aktivit.

CASE STUDIES

Název eventu: Hotel Patriot – slavnostní otevření s účasti českých VIP osobností
Místo konání: Skalica, Slovensko

Název eventu: Rado Moment – novinářský a společenský event s cílem představit novou značku v portfoliu Klenotnictví Dušák na Slovensku
Místo konání: Bratislava, Slovensko

Název: mediální trénink soutěžícího na světově proslulou kulinářskou soutěž Bocuse d´Or
Místo konání: restaurace Hergetova Cihelna, Praha

BRAND PR
Oblast Brand PR se koncentruje na budování značek především z oblasti rychloobrátkového zboží (FMCG) a podporu jejich komunikace. Svou konkurenční výhodu zde agentura staví na dlouhodobých zkušenostech i znalosti marketingové komunikace a specifik českého FMCG trhu. Naše nadstandardní znalost mediálního prostředí a schopnost synergického využití všech prostředků 360° komunikace přinese Vaší značce skutečnou reálnou hodnotu. Při všech komunikačních a produkčních činnostech vždy bereme v potaz specifika jednotlivých oborů, médií, ve kterých komunikujeme i konečné cílové skupiny.

REFERENCE

Agentura Original Communications zúročila své zkušenosti z Brand PR v oblasti developmentu, gastronomie, módy, kosmetiky, health care, průmyslu, bílé techniky, zdravotnictví, hodinářství, komunikačních technologií, šperků, kultury, neziskových organizací a mnoha dalších.